Prawidłowe działanie parku maszynowego jest na wagę złota dla gospodarstwa rolnego. Niebagatelnie znaczenie ma przedsezonowe i posezonowe serwisowanie wyposażenia. Pomożemy utrzymać je w pełni gotowości. Nasze usługi obejmują serwis maszyn rolniczych, w tym ciągników, wozów paszowych, opryskiwaczy, ale też sprzętów komunalnych. Zaufaj specjalistom i przekonaj się, że renowacja urządzeń oraz pojazdów nie stanowi czasochłonnego wyzwania, dzięki czemu unikniesz niepożądanych przestojów.

Stałe i jednorazowe serwisowanie urządzeń

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę, jeśli chodzi o jednorazowe lub cykliczne serwisowanie urządzeń rolniczych, a także ich gwarancyjną naprawę. Dokonując serwisu maszyn. w tym ciągnika czy też pojazdów, które pozwalają zachować porządek w miejscu publicznym, wykorzystujemy komponenty wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości, charakterystycznych dla oryginalnych części. Oprócz instalacji nowych podzespołów przeprowadzamy też okresowe przeglądy. Jednocześnie podpowiemy, jak dbać o sprzęt tuż po wykonaniu określonych czynności w terenie, wszak to właśnie bieżąca konserwacja po zakończonej pracy pozwala przedłużyć żywotność poszczególnych elementów.

Chcesz przeprowadzić serwis ciągników rolniczych lub innej maszyny? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Zaznaczamy, że skorzystanie z usługi serwisowania posiadanego urządzenia jest możliwe po okazaniu dokumentu zakupu oraz karty gwarancyjnej.

POTRZEBUJESZ USŁUGI SERWISOWEJ?

WYŚLIJ FORMULARZ LUB ZADZWOŃ 732 999 718

WSZELKIE ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ WYŁĄCZNIE DROGĄ MAILOWĄ LUB POPRZEZ ZAMIESZCZONY PONIŻEJ FORMULARZ.

 

PROSIMY DOŁĄCZYĆ DOKUMENT ZAKUPU ORAZ KARTĘ GWARANCYJNĄ.

 

 

Zostaw numer! Oddzwonimy

Zostaw nam swój numer telefonu

Zostaw numer! Oddzwonimy

Dziękujemy za twój numer. Gdy tylko nasi konsultanici będą dostępni - oddzwonimy.


Fagros sp. z o.o. sp.k.
Stara Dąbrowa 50
64-200 Wolsztyn
woj. wielkopolskie

 

K
o
n
t
a
k
t